Vernisáž a výstava obrazů ing.Václava Marka „Toulky krajinou“

23.09.2012 16:25

Rádi se vracíme do míst, která nás v životě příjemně oslovila nebo v nás zanechala milé vzpomínky. Při návštěvě výstavy obrazů jaroměřického rodáka pana ing. Marka jsme obklopeni řadou pohledů na nejrůznější místa u nás i v zahraničí, která jsou výtvarníkovi blízká.

Procházíme se rodnými Jaroměřicemi, současnými V.Opatovicemi, Jevíčkem, horami Tater, zvl.autorovi milými jižními Čechami, francouzskými pobřežími, kouzelnou přírodou Žďárska, okázalými Mar.Lázněmi... se všemi místy nás malíř seznamuje prostřednictvím dobře zvládnutých technik –olej, pastel, akvarel, sépie...

V Jaroměřicích prožil dětství a rád se vrací. Při vernisáži 7.9.2012 se setkal se svými vrstevníky i mnohými přáteli a hosty. Po výborném vystoupení hudební skupiny Jakuba Müllera a úvodním slově se představil autor výstavy i jako vynikající kytarista a zpěvák. Se svou paní, která se přidala s harmonikou, pobavili celou společnost.

Přátelská a podmanivá atmosféra se nese celou výstavou až dodnes.

Můžete ji ještě v jaroměřické výstavní síni navštívit do 10.10.2012.

Fotogalerie: Vernisáž a výstava obrazů ing.Václava Marka „Toulky krajinou“