Vernisáž a výstava obrazů Anny Stejskalové 7.4. - 19.5.2017

17.04.2017 19:04

SVĚT ABSTRAKCE - tak nazvala soubor obrazů mladá talentovaná výtvarnice Anna Stejskalová ze Zábřehu.  Vystudovala výtvarnou školu v Šumperku a postupně si vytváří vlastní výtvarný abstraktní projev, v němž vyjadřuje své pocity, myšlenky, sny. Ve své prezentaci uvádí, že nejraději kreslí akrylovými barvami, v poslední době i olejovými, tvoří pomocí štětců, špachtlí, ale i prstů a dlaní. Uspořádala prozatím 5 výstav.

Zajisté na její obrazy čekají další výstavní prostory.

V Jaroměřicích jsme zahájili vernisáží 7.4.2017. K překvapení organizující knihovny i výtvarnice se sešlo velmi málo hostů. Nic méně i pro malé obecenstvo zatančila autorka abstrakce se dvěma kolegyněmi z dvanáctičlenného souboru rytmické žhavé flamenco s velkým nadšením a radostí z tance.

Červenočerná barva kostýmů rozzářila a zvýraznila temperament tanečnic. Po "bouřlivém" potlesku byla zvolena forma pořadu "Všechnopárty" a v družné konverzaci mezi hosty, tanečnicemi a výtvarnicí Aničkou jsme se dovídali zajímavosti o flamencu, o cestě k umění, o snech i procitnutích v realitě....

Zveme Vás k návštěvě Světa abstrakce do 19.května v půjčovní době knihovny.

Fotogalerie: Vernisáž a výstava obrazů Anny Stejskalové 7.4. - 19.5.2017