Vernisáž a výstava "Moje volná chvilka" Hany Šedinové

04.02.2015 08:42

Aby výstavní síň nezela prázdnotou ani v novém roce, hned v pátek 9. ledna 2015 nainstalovala  svou rozmanitou tvorbu do připravených prostor výtvarnice ing.Hana Šedinová z Mohelnice.

Vernisáž úspěšně zahájili žáci ZUŠ Jevíčko, které uvedl nový pan ředitel MgA. Ondřej Čada.Při představení paní vystavovatelky mnozí z bezpočtu hostů byli překvapeni argumentem, že žena s tak rozsáhlým výtvarným nadáním vystudovala elektrotechniku. Přesvědčili se, že se ztotožní  s různorodou výtvarnou technikou a nezalekne se zřejmě žádné překážky. Ve výstavní síni mohou hosté až do 5.února obdivovat olejomalbu, pastel, keramiku, paličkovanou krajku i seriigrafiku.

Jak je možné, že vše zvládne a přitom je hybnou pákou firmy, jak uvedl její pan otec i manžel,skromně pokrčila rameny....

Rádi i Vás v jaroměřické výstavní síni přivítáme.

Fotogalerie: Vernisáž a výstava "Moje volná chvilka" Hany Šedinové