Velikonoční dílna, 7.4.2017

17.04.2017 18:41

Předvelikonoční období je provázeno nejen duchovním zamyšlením, intenzivním úklidem po dlouhé zimě, ale i tvořivými aktivitami zejména dětí, které se na Velikonoce velmi těší. Škola i knihovna jim poskytla několik možností, jak svátky jara vyzdobit.

V pátek před Velkým pátkem navštívily děti z družiny výstavní síň CŽP, kde pro ně byly připraveny různé tvořivé činnosti. Při zdobení vystřižených papírových vajíček dozírala paní učitelka Mgr.Božena Hrbatová, pletení košíků opět rád ukázal pan ředitel ZŠ Mgr.Václavek. Sladké perníčky si mohly nazdobit ale i ochutnat děti s paní Ludmilou Hrbatovou. Rostlinné jarní aranžmá tvořily děti spolu s paní Lenkou Szantayovou. Všichni obdivovali i precizně gravírované (vyškrabované) kraslice omluvené paní Šárky Vávrové. Všem za pomoc při organizaci děkujeme.

Odpoledne uběhlo jako voda, stejně jako Velikonoce a související prázdniny. Teď už se mohou děti těšit na ty prázdniny dvouměsíční....

Fotogalerie: Velikonoční dílna, 7.4.2017