„Škola malého stromu“

16.03.2015 00:07

Pro 2.stupeň ZŠ Jaroměřice, Chornice a Městečko Trnávka bylo připraveno představení pražského divadla Cylindr s představitelkami I.Duškovou a P.Bílkovou „Škola malého stromu“ podle stejnojmenné knihy F. Cartera. Dojemný příběh malého sirotka, vychovávaného prarodiči z indiánského kmene Čerokiů ukázal čistotu mezilidských vztahů a pouto k přírodě. Děkujeme Obci Chornice za nezištné propůjčení prostor moderního kulturního sálu.

Po představení navštívily obě herečky naši knihovnu. Využily volný čas před dalším vystoupením v Boskovicích a prohlédly si poutní areál na Kalvárii. V knihovně se občerstvily kávou a chvíli sdílely páteční půjčování s hosty a čtenáři. Setkání s paní Duškovou a paní Bílkovou bylo velice příjemné a milé. Když bude zájem,rády s některou z nastudovaných her opět přijedou

Fotogalerie: „Škola malého stromu“