Na skok do Benátek

02.03.2015 20:27

Zavečer v pátek 30.ledna 2015, se opět zaplnila výstavní síň Centraživota a podnikání v Jaroměřicích do posledního místa, neboťtéma cestopisné přednášky znělo "Na skok do Benátek".

Posluchače upoutal nejen přednášející Jan Valíček, poznání
severoitalského významného historického města, ale i bližší
informace o předpokládaném zájezdu, který je naplánován na 9.květen 2015.

Už v lednovém zpravodaji si pozorní čtenáři zjistili informaci o plánovaném zájezdu, a tak v den přednášky již bylo přes polovinu míst v autobuse předběžně obsazeno. Zbytek míst, prozatím v seznamu, se zaplnil po poutavém výkladu Jana Valíčka.

Neodradily ani informace, které svědčí o daleké a náročné cestě. Výjezd z Jaroměřic se přepokládá v pátek 8.5. ve 21.30 h, příjezd do Benátek v sobotu 9.5. cca v 9.00 h, odjezd po načerpání zážitků v 19.00 h a návrat do Jaroměřic v ranních hodinách, kolem 6.00
h. Celou cestou by nás provázel kdo jiný, než náš dvorní průvodce pan Jan Valíček. Předpokládaná cena je plánovaná na 1300,- Kč + min.15 euro.

Pokud Vás tyto informace neodradily nebo naopak zlákaly, kontaktujte se v knihovně, protože, jak víte z předešlých poznávacích zájezdů, náhradníků není nikdy dost.

Fotogalerie: Na skok do Benátek