Kurz patchworku s Renatou Edlmanovou

01.11.2013 22:20

Jaroměřické patchworkářky se scházejí příležitostně ke společnému šití ve vhodném prostoru výstavní síně. Na sobotu 19.10.2013 si po čase opět pozvaly svou lektorku Renatu Edlmanovou z Litomyšle, aby je naučila jednou z dalších technik, nazvanou „kaleidoskop“.

Ta s sebou přivezla část nabídky ze své prodejny galanterie a pestrých tkanin, aby si švadlenky vybraly k práci to nejvhodnější.

Všechny si rozpracovaly během prodlouženého dopoledne velkou část zajímavého celku, z něhož může být dokončena např. deka.

Byl podán návrh na uskutečnění společné výstavy prací R.Edlmanové a jejích „žákyň“ v květnu 2014. Další společné šití bez lektorky bude 23.listopadu a s Renatkou 4.ledna 2014.

Stávající členky klubu zvou mezi sebe další nové nadšence pro tuto techniku šití.

Fotogalerie: Kurz patchworku s Renatou Edlmanovou