Když přijela Irena Fuchsová,

01.11.2013 21:59

byl to v pátek 11.10. 2013 svátek pro jaroměřickou knihovnu. Současná spisovatelka z Kolína, která zaznamenává životní situace obyčejných lidí, ale i osobností, které se cítí být neobyčejnými.

Dopřává tak čtenářům zábavné chvíle s knihou, s jejímž autorským jménem jich je na trhu již přes třicet. Nejen že píše, ale můžeme ji slyšet často promlouvat i v rozhlase, nyní především v pardubickém.

V Jaroměřicích strávila celý den, potřebnou energii nabrala na poutním místě Kalvárii, navštívila krátce Jevíčko a celé půjčovní odpoledne byla hostem knihovny, kde se spokojeně a přátelsky zdravila s množstvím čtenářů. V podvečerní besedě prozradila střípky ze života a přiblížila některé ze svých knih. Setkání s Irenou Fuchsovou je jedním z těch, na které se nezapomíná.

Fotogalerie: Když přijela Irena Fuchsová,