Jaro s písničkou

30.05.2014 21:47

S radostí přivítali senioři v penzionu na Kalvárii drobotinu zdejší školy. Dětem už po několikeré návštěvě není prostředí cizí a vědí, že písničkami, recitací i četbou tamní obecenstvo velmi potěší.

Početný pěvecký sbor, vedený ředitelem školy Mgr. Frant. Václavkem a vychovatelkou Soňou Valentovou, si připravil na odpoledne 13.5.2014 pásmo lidových písniček, které si mohli spolu s dětmi zanotovat i místní klienti penzionu. Básničkami popřáli malí recitátoři maminkám k svátku. Nejlepší čtenářky probíhající knihovnické soutěže „Lovci perel“ přečetly ukázky z oblíbených knih. V družině vytvořily děti spolu s vychovatelkami pro všechny milá přáníčka, která obecenstvu děti rozdaly.

Všichni společně byli pohoštěni dobrým zákuskem a čajem.

Bohužel, za vydatného deště musely děti penzion opustit. Až přijdou příště s koledou, snad už nezmoknou.

Fotogalerie: Jaro s písničkou