Návštěvní kniha

zpráva, dotaz

Lenka Szantayová | 21.02.2018

Milá Heli,stránky knihovny jsou velmi dostačující, myslím, že se v nich dá vše dobře najít. Děkuji.Mám prosbu:byla by jsi ochotna v bžřeznu mi dát na webovky knihovny upoutávku na kytky??
Až mi bude lépe, dojdu na domluvu, pá Lenča Szant.

Spokojenost či nespokojenost s webovými stránkami

Obecní knihovna Jaroměřice | 11.09.2012

Napište, prosím, co se Vám líbí nebo co se Vám nelíbí na našem knihovnickém webu. Doporučte, čím bychom mohli aktuality vylepšit a co by jste na stránkách rádi nacházeli.
Děkuji za čas, věnovaný Vašim názorům.

Na Vaše zprávy -pozitivní i negativní- se těší
knihovnice Helena Vykydalová

Přidat nový příspěvek

Knihovna Jaroměřice je živým komunitním centrem obce

25.02.2011 11:03
V naší knihovně pro vás připravujeme kurzy, přednášky, literární akce. Naše akce najdete také na stránkách obce Jaroměřice:

Vaše knihovna má nový web!

25.02.2011 10:21
Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.
<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38